profil na facebook
handel_surowcami
Strona główna / Handel surowcami / Sprzedaż granulatu szkła

6Rhrh_HGd1NsenkXJ0J5AKNUgw8UAbR7gD9ebB1eXopoEadH0BjysdtFafzroFvWhqhg_3QZFPNoLZMqzRRvQQ

g3mGMldPWJr4wMFRmhczvS_WEB2UADuvE_TxdbU-ao9oEadH0BjysdtFafzroFvWhqhg_3QZFPNoLZMqzRRvQQ

Z2q3ruserFN2q-u_PCM6FP11yYdxyaUDTuF2jXF-cZ9oEadH0BjysdtFafzroFvWhqhg_3QZFPNoLZMqzRRvQQ

DSOjF8VdVYEUHIBNBFTwchoLwdxM5t1quK76dcYHopRoEadH0BjysdtFafzroFvWhqhg_3QZFPNoLZMqzRRvQQ

j-X-0tYeDbidB8rM9aQnUIDndrSAH-koawPdABwQMIloEadH0BjysdtFafzroFvWhqhg_3QZFPNoLZMqzRRvQQ

Sprzedaż granulatu szkła

ALBA Ekoplus specjalizuje się w recyklingu odpadów szklanych, które pochodzą od podmiotów przemysłu szklarskiego, motoryzacyjnego jak i szkła pozyskanego w ramach programów zbiórki selektywnej opakowaniowych odpadów szklanych.

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju.

W naszym zakładzie uzdatniania stłuczki szklanej, zlokalizowanym w woj. opolskim, posiadamy dwie linie do recyklingu szkła płaskiego oraz szkła opakowaniowego wyposażone w sortery optyczne, które na bieżąco są unowocześniane. Za pomocą tych instalacji jesteśmy w stanie przerobić aktualnie ok. 3.000-5.000 ton miesięcznie odpadów szklanych, które stanowią doskonały surowiec dla hut szkła.

Do grona naszych stałych i zadowolonych odbiorców należą największe koncerny w kraju jak i za granicą.

Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług oraz rzetelną współpracę w kwestiach dokumentacji recyklingu i gospodarki odpadami.

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w kraju jak i za granicą, gdzie na naszych liniach przerabiamy ok. 400.000 Mg/rok szkła jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów w zakresie uzdatniania stłuczki szklanej.

Aktualnie produkujemy 4 rodzaje granulatów. Jednakże z racji naszego doświadczenia jak i wykorzystywanych technologii jesteśmy w stanie przygotować naszym klientom dowolny produkt spełniający indywidualne oczekiwania w zakresie składu jak i jakości.